Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szlovákiai vonatmenetrend hol...

Szlovákiai vonatmenetrend hol található?

Figyelt kérdés
Pozsonyból Komárnoba mindennapi eljutás és visszaút érdekelne :)

2019. jan. 22. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Az pont nem a ZSR üzemeltette vonal, hanem a Regiojet vonala.


De ha minden cég érdekel, akkor a cp.sk oldalt használd. A többi nem integrált kereső.

2019. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
55%

Bahn.de

Összeurópát tudja

2019. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

2-es, igazad lehet, de azért ad ez is eredményt, kipróbáltam:

[link]

2019. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csicsky ***** válasza:
100%

Ez mutatja a Komárom (Komárno) - Dunaszerdahely - Pozsony útvonalat is és a Érsekújváron keresztülit is:


[link]


A Regiojet járatait szintén feltünteti és a buszjáratokat is.

2019. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És abban valaki tudna segíteni, hogy Komáromból Komárnoba még áttudok jutni busszal, de onnan pl az észak-komáromi autobusz állomásról hogyan tudok eljutni a Selye János Egyetem tanárképző karára?

2019. jan. 22. 22:32
 7/9 Csicsky ***** válasza:
100%

A komáromi vasútállomásról átmehetsz egyszerűen taxival is (elvisz egészen az egyetemig), mert általában taxival szoktak mások is átmenni. Máskülönben ha leszállsz a komáromi vasútállomáson, akkor onnan pontosan 2,5 km-re van az egyetem központi épülete, úgyhogy akár gyalog is át tudsz menni, ha nagyon akarsz.

A két város közötti buszjárat menetrendje:

[link]

Ha a busszal mennél át, akkor nem mész el egészen a végállomásig, hanem a Hotel Európánál szállsz le, majd onnan elmész a szemben lévő park mellett be a Klapka tér felé, majd azon túl egyenesen tovább eljutsz az egyetem központi épületéig (Elektrárenská cesta 2 – Villanytelep út). A hoteltől ez olyan 800-850 méterre van egyenes vonalban.

A tanárképző kar az kint van a város peremén (elég messze) az ellenkező irányba, mint a központi épület (Bratislavská cesta 3322 – Pozsonyi út). Én azt tanácsolom, hogy taxival menj oda (ha egyenesen oda kell menned és nem a központi épületben kell jelentkezned).

2019. jan. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen! És a taxi milyen árakban dolgozik ott?
2019. jan. 23. 07:46
 9/9 Csicsky ***** válasza:

A taxik többsége Révkomáromon belül 1,50 euróért szállít távolságtól függetlenül (oda-vissza járat esetén ez több). Aztán van, amelyik éjjel (18:00-06:00) dupla áron szállít (VIP Taxi).

A City Taxi esetében 3-4 euró Komáromból Révkomáromba:

[link]

Az AB-Taxi (a CENNÍK-re kell rámenned, majd ott jobbra-balra tologatni a listát, a MÁV-tól 3 euró):

[link]

2019. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!