Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos a Kőbánya...

Mennyire biztonságos a Kőbánya-Kispest vasútállomás és a metró aluljáró egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Valaki, aki gyakran jár arra elmondaná, h mit gondol erről?

A lányom szeptembertől oda járna iskolába, minden reggel oda érkezne és onnan 10 perc séta lenne az iskola.

Nem vagyok ismerős a környéken, de láttam képeket, h elég lepusztult az állmás.

Mennyire jellemző, h csavargók, hajléktalanok vagy bandázó suhancok ott lézengenek?

Nagy forgalmú állomás, gondolom más gyerekek és munkába induló emberek is sokan vannak arra, de valaki mondta nekem, hogy Ő bizony arrafelé nem engedné el a gyerekét egyedül.



2019. febr. 8. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog az, hogy lepukkant alakok gyülekeznek valahol és egy másik, hogy biztonságos-e a hely. Köki rommá van kamerázva és rengeteg ott az ember, ráadásul a plázában teljesen konszolidált körülmények között lehet várakozni. A vasútállomás maga a végletekig lepusztult, de iskolaidőben nagyon forgalmas, így nagyon valószínűtlen, hogy bármi probléma lenne.


Megjegyzem, én hetente többször fordultam meg itt gimnazista koromban és a szintén hasonló kaliberű Határ útra jártunk az osztálytàrsaimmal kajálni gyakran. Mondom, nem bizalomgerjesztő a közeg, de nem is veszélyes.

2019. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Budapesten nincsenek olyan területek, ahova ne lehetne egyedül elengedni egy 14 évest. Az a szülő, aki "bizony arrafelé nem engedné el a gyerekét egyedül", egy kissé túlbuzgó, nem a valóságban él. És persze egy dolog az aggódás, de egy 14 éves gyereknek nem kéne azt meghatározni, hogy hova járhat iskolába.
2019. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!