Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kismamáknak tényleg nem jár...

Ildi32 kérdése:

Kismamáknak tényleg nem jár útiköltség térítés a vérvételkre; szakrendelésekre; kötelező vizsgálatokra? (2019) Tudom; hogy a baba egészsége a legfontosabb és nem sajnalom az útiköltségre a pénzt.

Figyelt kérdés
Csak furcsállom; hogy azasszisztens, azt mondta nem jàr. Veszélyeztett terhessegi táppénzen vagyok;(vetélések és méhszàjnàl tapadó lepény miatt) és emiatt nagyon gyakran kell mennem vizsgálatokra;ezért szerettem volna kérni útiköltséges papírt.

#kismama #Útiköltség; térítés
2019. febr. 12. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már mért járna??? Nem,nem jár ilyen!!!Amikor gyerekdokihoz viszed akkor arra se jár.
2019. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elolvasba a törvényt, minden kitétel úgy kezdődik hogy jár "ha a beteg..". Mivel a terhesség nem számít betegségnek, meg akkor sem ha veszélyeztetett, ezért azt gondolom nem jár.
2019. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A terhesség nem betegség (mégha veszélyeztetett sem!),te vállaltad. Miért kéne bármit is támogatni....Egy beteg viszont nem önszántából beteg.
2019. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!