Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha valaki oda tesz a sínre...

Ha valaki oda tesz a sínre egy követ és ha kisiklik a vonat azt nem lehet kideríteni hogy ki tette oda?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 21:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
73%

#7 bocsánat, hogy nem tudom fejből, milyen nehéz egy vonat...

De maradjunk abban, hogy nem 2 kg és semmi baja nem lesz egy kavicstól.

De ha ennyire érdekel, megnéztem neked:

V43: 80t

V63: 116t

De még a kis Bzmot is 19t!


19000kg vs 0,3kg.....

Nincs több hozzáfűzni valóm.

2019. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 D. Brasco ***** válasza:
32%
Te a szokásos hülye vonatos kérdező vagy,aki a szerelvénynek akar autóval hajtani,meg a síneken kocsival menni stb???
2019. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
És ha GUMIKESZTYŰBEN fogom meg a követ??? Hihihííííí! ^_^
2019. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"De ha ennyire érdekel, megnéztem neked"


hahahahhaaa kössz. Ha van kedved, írj be magadnak egy piros pontot.

ha nem esett volna le eddig, akkor szakmabeli vagyok, nekem nem a wikipediaról mentek volna az adatok...

És kettőnk között van egy nagy különbség, én már láttam követ kocsit megemelni, te meg nem. Úgy kell alátenni, úgy kell odatenni, de meg tudja emelni.

Egy rakott kocsi tengelynyomása is van annyi mint egy mozdonyé.


Persze elvitázhatunk itt olyan komoly ész érvek mentén, mint a "nehogymááá hogy" és társai, attól még nem lesz igazad.

2019. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12 ezres kisváros szélén csináltak egyik haveromék ilyet bő tíz éve, csak ők farönköt tettek elé, nem volt a környéken semmi térfigyelő kamera akkor mégis kinyomozta a rendőrség rövid időn belül. nem volt jó móka, pártfogóhoz kellett utána járnia. azokat is elő tudják szedni akik nyilvános telefonfülkékből intéznek valami hülye veszélyeztető hívást, még a kamera előtti időszakban is, mostmeg főleg hogy minden tele van velük. hidd el hogy nyomozónak lenni nem semmi munka, akik ezt űzik nagyon jó módszereket tanultak erről
2019. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kb elég annyi, hogy látta őket valaki arra menni, vagy tudják róluk, hogy balhésabbak, akkor már a nyomozó kérdezősködhet, és ha gyanúsak akkor meg ugye alapból jobban utánuk jár.
2019. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!