Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegedről Hódmezővásárhelyre...

Szegedről Hódmezővásárhelyre mi módon juthatok el?

Figyelt kérdés

Nemsoká Szegedről Hódmezővásárhelyre kellene eljutnom ,csak nem tudom ,hogy hogyan.

Tudnátok ebben segíteni? Milyen eszközök állnak rendelkezésre? Busz?


2019. febr. 25. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Busszal tudsz eljutni, a vasútvonal a tram-train építése miatt le van zárva. A vonatok helyett vonatpótló buszok közlekednek, azokkal is tudsz utazni. A buszok elég sűrűn közlekednek, általában több helyen is megállnak mindkét városban. A menetrendeket a [link] oldalon megtalálod.
2019. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a jegy?
2019. febr. 26. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Állíts a menetrendi keresőt csak busz vagy csak Volán járatok opcióra felül, és ki fogja írni.
2019. febr. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pontos megállóktól függ, autóbusz-állomástól autobusz-állomásig 560 Ft a teljes árú jegy egy irányban.
2019. febr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ezért most le fogtok pontozni, de ilyen kérdések láttán sosem tudom, hogy trollkodik valaki vagy tényleg ilyen életképtelen, hogy ezt meg kell kérdeznie?


Már csak gondoljuk végig, ha kérdező egy 7-8 éves gyereke, akkor a szülei/gondviselői kiviszik a buszállomásra és felteszik a buszra, ha egy felnőtt fogyatékkal élő, annak úgyis elmondják, hogy mit kell mondania, csinálni. Ha csak egy burokban élő úri gyerek, aki életében nem használt tömegközlekedést, akkor is tudnia kéne, hogy azok a nagy guruló sok ablakos izék a buszok, és oda mennek, ami ki van írva rájuk, és bárki felszállhat rájuk, már ha volános a busz.

Ezek után vajon ki ír ki ilyen kérdést? Azt megértem, ha valaki nem tudja, hogy X városban hol kell leszállni, és megkérdi, ez oké, de, hogy erről is kérdést kelljen kiírni...

2019. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Külföldön élek. 1x voltam életembe Magyarországon. Szegedre vonattal megérkezek, Hódmezővásárhelyre pedig ezek szerint busszal.

Minden ország, más busztársaság, szerintem te se tudnád, h mit merre meddig.

Egyébként ha vki nem tud értelmeset hozzászólni, inkább ne szóljon.

Az eddigi válaszokat köszönöm. Sokat segitett.

2019. febr. 26. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdés értelmetlen, azért tettem szóvá. Az meg, hogy állítólag külföldi vagy, nos én magyarországi magyarként is tudom, hogyha nincs kocsim, akkor busz vagy vasúti menetrendet keresek bármelyik országról is van szó, egyszer el kellett jutnom Romániában egy Déva melleti kisvárosba Temesvárról, és nem rohantam ide, hogy jaj, hogy lehet ide meg oda eljutni, mert saját magamtól is rájöttem, hogy busszal vagy vonattal.

Szívesen az értelmes választ, remélem sokat segített, bármikor máskor szívesen hozzászólok.

2019. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!