Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gond van a Magyar Államkincstá...

Gond van a Magyar Államkincstár által biztosított utazási kedvezményemmel? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, és csak Szeptember közepétől lesz megint iskolalátogatásim. Azt mondták, a hivatalban ma, hogy már májusban kellett volna tőlük kapnom egy levelet, amelyben felhívják a figyelmemet, hogy ha kérem, akkor adnának a nyárra ideigleneset. Utánanéztek az adatbázisban, és kiderült, hogy nem küldtek levelet. Most így úgy néz ki, hogy nem kapok, csak Augusztus végén. sajnos olyan beteg vagyok, hogy 2 naponta kell járnom kórházba, hogy átmossák a véremet, de az meg nincsen közel. (70 km) Ez így nem olcsó. Ilyenkor mit lehet tenni? Utólag visszatérítik? Vagy mi?

Ne értsék félre, nem a szállításban kérek segítséget, azzal nem terhelnék senkit.

Köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 2. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ahogyan olvastam az írásodat, egészen az utolsó mondatig eszembe se jutott h a szállításban kérnél segítséget. No mind1.
2010. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvos nem tud adni utazási utalványt? Tudtommal az Egészség Biztosító ad ilyeneket.
2010. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!