Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A köki metróállomását is...

A köki metróállomását is felújítják?

Figyelt kérdés
Szerintem a köki a 3-as metró egyetlen olyan állomása, amit nem kell felújítani. Metrófelújításkor mit fognak vele csinálni?

#Kőbánya-Kispest #Köki terminal
2019. márc. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet (sőt valószínű), hogy nem fogják felújítani, mivel a Köki terminál építésekor már megtették, de mivel egy megálló a vonal végén, nem lenne értelme a déli szakasz felújítása alatt üzemben tartani, mivel sehova nem tudnál onnan utazni, mert a szomszédos Határ út állomás már szét lesz kapva.
2019. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Metrófelújításkor szerintem hanyagul lezárják majd a Kőbánya-Kispest metróállomást és őrizetlenül hagyják, takarítani se fogják hogy arra se kelljen költeni pluszban.

Aztán majd felfedezi magának minden rossz alak az üres metróállomást, bejutnak majd, aztán tele lesz szemetelve, oda járnak majd wc-zni és összefirkálják és megrongálják a vandálok az egészet. Mire végeznek a déli szakasz felújításával, teljesen le lesz pusztulva a Kőbánya-Kispest metróállomás.

2019. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a MÁV-é, így nem érintettek ilyen téren, majd más módon, máskor rendezik - talán.
2019. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A metróállomás a BKV-é, nem a MÁV-é. De ott nem lesz érdemi munka, mert elég jó állapotban van.
2019. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!