Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Olvastam, hogy április 7....

Dávid Erdődi kérdése:

Olvastam, hogy április 7. -től decemberig a Keletibe fognak érkezni a Kunszentmiklós-tassi vonatok, Kőbánya-Kispest helyett. Ha beválik a rendszer, lehet hogy végleg átkerülnek menetrendváltástól a Keletibe ezek a vonatok?

Figyelt kérdés

#MÁV #KÖKI #keleti #Kunszentmiklós-Tass
2019. márc. 26. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a 80a teljes kizárása alatt lesz így, mert a MÁV szerint nem fér be oda annyi vonat. Szerintem nem kellene akkorát álmodni hozzá, de nem én hozok ebben döntést.
2019. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reméljük igen, mert vicc, hogy az a járat Fradiból visszapattan a külvárosba. De mivel az S25 valamiért pária, és minden évben kitalálnak valami új mesét, most épp miért nem fér be, (majd ha kikerülnek a pécsi ic-k, a prágai EC-k, nem kell már két vágány a fordához, mind megtörtént, mégis maradt Kökin) garancia nincs rá.
2019. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!