Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Helyesek és aktuálisak a BKK...

Helyesek és aktuálisak a BKK információi?

Figyelt kérdés

A 100E busszal fogok kimenni a reptérre, a Kálvin téren szállok fel. A BKK honlapja szerint ( [link] nemcsak félóránként járnak a buszok, mint korábban, hanem 20 percenként, és a 900 Ft-os jegyet is meg tudom venni elővételben automatából, pl. a Kelenföldi vasútálllomáson.


Bocs a nagyon zöldfülű, szájbarágós kérdésért, egyáltalán nem vagyok budapesti... :-D


2019. márc. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen helyesek, ők szolgáltatják a járatot, így náluk helyesebb tájékoztatást más nem is tud adni.
2019. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok biztos benne. Sok járatról hazudja a BKV, hogy sűrűbben jár, mint valójában. Az automaták nagy része pedig nem működik.
2019. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es baromságot ír, a menetrendek helyesek és azért nagyjából tartani is tudják. A 100E valóban 10-20 percenként jár napközben, más időszakokban 30 perces követés is van. Sokszor második busz is indul egy időpontban, ha nagy a forgalom. Reptéri jegyet bármelyik automatából vagy ügyfélközpontban, pénztárban vehetsz.
2019. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!