Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most hétvégén járni fog a...

Most hétvégén járni fog a 3-as metró?

Figyelt kérdés
Ugye azt tudjuk, hogy most adják át a felújított északi szakaszt. Tudjuk azt is, mi lesz a közlekedési rend a déli szakasz felújítása idején. Arról viszont egy szót sem írnak sehol, hogy a kettő között mi lesz.
2019. márc. 29. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A metró 30.-án, szombaton 13 órától 5.-én pénteken üzemzárásig teljes üzemidőben a teljes vonalon közlekedik majd. Addig a most is érvényes menetrend van érvényben, 6.-án üzemkezdettől pedig a déli szakasz felújítása alatti menetrend lép életbe.
2019. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissítés: 30.-án szombaton 13 óráig a metró a Lehel térig közlekedik, nem lesz teljes vonalas pótlás.
2019. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OFF: arról tud esetleg valaki valamit, hogy 5-én hogy fog működni? Hogy a népliget és a Kálvin tér között működik-e?
2019. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

" 5.-én pénteken üzemzárásig teljes üzemidőben a teljes vonalon közlekedik majd."

Azért érdemes a BKK honlapját figyelni, mert változtathatnak éppen akár előtte nap is.

2019. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kettő között, 5-én üzemzárásig a felújítás előtti normál menetrend lesz érvényben.
2019. márc. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!