Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sorrendbe tennétek a különböző...

Sorrendbe tennétek a különböző villamosokat a gyorsulásuk alapján? (Combino, CAF, TW6000, Tatra, ICS, KCSV)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tenném őket sorba, mert a különbség forgalomszervezési szempontból minimális.
2019. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hétvégenként a Móricz és Kelenföld között szoktak illegális gyorsulásik lenni, általában a Tatrás srác szokott nyerni.
2019. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a 2 kocsis Tátra. Az agyonelektronikázott Combinok és CAF-ok biztosan nem engednék kihasználni maximum gyorsulást (kipörgésgátló, korlátozások hülyülés ellen stb), míg a Tátránál, amit a villanymotor bír és nem is hosszú szerelvény.
2019. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Jav: Szerintem a 2 kocsis Tátra az 1.
2019. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a Hannoverin szeretek utazni, Örs-Bosnyák között, ott érezni, hogy az is jól húz :)
2019. ápr. 17. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a leglassabbról tudok nyilatkozni. Az ICS a leggyengébb és a gyorsulása is pocsék, a KCSV7 is ugyanolyan rossz mert ugyanaz a gyenge motor van benne csak szaggatós a vezérlés.
2019. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Tátra, de abból is az eredeti, nem korszerűsített változat.
2019. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért a Caf is megindul, de hosszabb távon a TW6000 jobban bírja.
dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!