Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV ellenőrök miért néznek...

A BKV ellenőrök miért néznek ki általában olyan borzalmasan igénytelenül?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, de 10-ből 8 úgy néz ki, mintha hajléktalan lenne.
2019. máj. 14. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem érzékelem. Biztosan nem vagyonosok. Szerintem a legtöbb szükségből lesz ellenőr, mert nem talál jobb munkát. Biztos nem a divatozás az első. Ápolatlannal én még nem találkoztam.
2019. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Álcázzák magukat.



Bár én múltkor belefutottam 2 olyan kis csinos, max. 30 éves nőbe, hogy azt hittem ez valami átverős műsor. De nem.

2019. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor olyanba futottam bele, h bűzlött a szesztől, ráadásul egy ronda nő volt. Ad-hoc szondázást azért elrendelnék a BKK-tól.
2019. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy csak beolvadni akarnak a környezetbe, hogy ne lehessen kiszúrni őket :D
2019. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdemes figyelembe venni, hogy az ellenőrök, főleg itthon többnyire nem a gazdagabb rétegekből kerülnek ki. Am. annyira "lerobbant" állapotúval még én sem találkoztam.

Mellesleg Sting is dolgozott jegyellenőrként buszon, mielőtt zenész lett.

2019. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert nincsenek megfizetve,pedig állítólag több a bevétele a BKV-nak mióta sok buszon elsőajtós felszállás van és a metróra is csak jeggyel lehet felszállni.Keveset keresnek a BKV ellenőrök is,de legalább ingyen utazhatnak:)
2019. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem állnak úgy a magyar munkáltatók, hogy a "tolongó, munkára jelentkező tömegek" szelektálása során még szépségversenyt is tarthassanak... Ott tartunk már, hogy a sehonnan szalasztott villamosvezető nem tudta, hogy kell felkapcsolni este az utastérvilágítást, a kalauz meg nem tudta, hogy kell kinyitni a vonat ajtaját, úgy mutatták meg neki az utasok, különben ott marad... Naponta jönnek az emberrel szembe az egyre érdekesebb történetek. Amikor 16 éves cigánygyerekeket kell délutáni gyorstalpalón másnapi munkára befogni, akkor ne csodálkozzunk ezeken.
2019. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!