Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Oszkár telekocsival utazott...

Oszkár telekocsival utazott már valaki? Amely elektromos meghajtású volt?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki olyan autóssal, aki elektromos autóval hirdet (Oszkáron telekocsi)? Mennyibe került a fuvar?

2019. máj. 18. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:

én szoktam hirdetni, de a kérdés nem teljesen illik rám, mert nekem Opel Amperám van, az út nagy részét benzinnel teszem meg, csak az induló és az érkező városokban kapcsolok át elektromos meghajtásra. én annyiért hirdetem, amennyiért mások, hagyományos autóval.


illetve van egy másik különleges eset, egyszer utaztam egy teslával, ami épp szervízbe ment átnézésre...ő elkért plusz egy ezrest az átlagos árhoz képest ugyanarra az útvonalra...mondjuk ha ragaszkodtam volna hozzá, tudott volna adni róla számlát(nyilván amúgy nem adott...).

2019. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam telekocsizni sofőrként és néha eljátszom a gondolattal, hogy ugyanannyiért adnám az utat mint eddig vagy kicsit olcsóbban.:) Valószínű mások is így vannak ezzel.
2020. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. idő közben váltottam BMW i3-ra, de szerintem azzal 1 embert vinnék el, hátul nagyon rossz a légmozgás :D
2020. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!