Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szentendrén ki lehet jutni...

Szentendrén ki lehet jutni valahogy reggelente a skanzenhez tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Júni elején több nap is kell mennem a skanzenbe reggel, délután meg vissza Pestre. A HÉV-ig egész jól meg van oldva, de onnan...

A google maps nem talál semmiféle tömegközlekedést a városban, a Volánbusz oldalán pedig az állítólag arrafele járó buszjáratokról annyit találtam, hogy "A vonalon ebben az időszakban járat nem közlekedik."

Egyszer voltam már ott, akkor sétáltam a HÉV állomásig, egyszer viselhető volt, de napi 2*1 órát nem biztos, hogy sétálnék hosszú távon.

Létezik valami tömegközlekedés, amivel be lehet jutni a skanzenbe reggel 7:30 - 8:00 körül?? vagy marad a séta?


2019. máj. 23. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Munkanap a 7:10-kor, hétvégén a 6:50-kor induló 879-es busszal tudsz a skanzenhez menni.

2019. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, valamiért nekem ennyi jelent meg:

[link]

És ez jár is a valóságban? Mert amit fent írtam, mikor sétáltam végül, akkor is interneten találtam buszt, de a valóságban olyankor nem is jött semmi...

2019. máj. 23. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, 1-es linkelte a hivatalos menetrendet, abban bízhatsz.
2019. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdező által betett link azért nem működik, mert 2014. december 1-ével elavult (megváltozott a menetrendi mező száma), mivel ilyen számú mező már nincs, ezért automatikusan generált üres oldalt dob a Volánbusz rendszere.
2019. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!