Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok Debrecenbe a...

Hogy jutok Debrecenbe a Budapest reptérről?

Figyelt kérdés
Vonattal szeretnék menni, de kicsit bekavarodtam. Ha jól értettem a Ferihegy van közel a reptérhez, oda hogy jutok el? Mennyi idő kb? Mert szeretnék foglani vonatjegyet is, de nem tudom melyik időpontot érném el biztosan.
2019. máj. 29. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ferihegy vasútállomásról nem megy Debrecenbe vonat. A 200E(reptéri járat) busszal tudsz elmenni Kőbánya-Kispestre és ott felszállni a Nyugatiból induló vonatra. A buszút kb. 20-30 perc forgalomtól függően.
2019. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ferihegy vasúti megállóhely kb 10 perc alatt érhető el a 200E busszal, plusz természetesen jegyvásárlás és várakozás (bár alapvetően elég gyakran jár). Reggel csúcsidőben valóban 20 perc körülire nőhet a menetidő.


A vonatjegy foglalásánál nem veszítesz sokat, ha netán lekésed az egyiket, mert maga az alap menetjegy érvényes marad, csak a helyjegyet kell újra megváltanod, ami kb 500 Ft különbség. Az InterCity vonatok pedig óránként járnak, szóval nem egy elviselhetetlen időveszteség.

2019. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Most látom, hogy azt írta az 1-es, nincs vonat Debrecenbe Ferihegy állomásról. Ez téves. Óránként van IC, de sebesvonat is megy, ha arra van igenyed.
2019. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor ha esetleg újabb helyjegyek kell venni, akkor állomásnál árulják? Vagy a vonaton kell venni?

2019. máj. 29. 10:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha esetleg újabb helyjegyet* kell venni, akkor az* állomásnál árulják? Vagy a vonaton kell venni?
2019. máj. 29. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Csak mert a hasznossági %-okból nem derül ki egyértelműen, Ferihegyről IGENIS, VAN vonat Debrecenbe, ahogy #3 írja, de azért jobban le lett pontozva, mint aki azt írta, hogy nincs.

Ferihegyen van pénztár és automata is: [link]

2019. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Mind a két városban van repülőtér, miért bonyolítani tovább...:D
2019. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Én nem pontozok soha, nem azért vagxok itt hogy megítéljem a válaszokat, tehát rajtam nem múlt, hogy ki hogy lett lepontozva.


Hidd el, ha lenne járat oda, onnan ahol én vagyok, akkor egy pillanatig se gondolkoznék, hogy melyiket válasszam. :/

Sajnos Debrecen még csak pár helyre szerződött.

2019. máj. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!