Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Stadion autóbusz állomástól induló buszokra elővételben kell jegyet venni?

Vidékről érkeznénk Pestre és Gyöngyösre mennénk. Ha busz indulás előtt 20percel érünk oda akkor lesz még hely és a sofőrtől is lehet venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: autóbusz, stadion, puszpályaudvar, menetrend, Gyöngyös

jún. 5. 16:26  Privát üzenet  

A válaszok
Il Professore nevű felhasználó válasza:

Lehet elővételben is, akkor elsőnek szállhattok fel, de nem szokás. Az akkor jó, ha csak bankkártyával tudsz fizetni a pénztárban, a buszokon csak készpénzt fogadnak el.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 5. 16:33 Privát üzenet

Ha van időd, érdemes elővételben megvenni mert tuti nem maradsz le a jaratrol és nem kell sorban àllni a busznál. De a szabad helyek függvényében a sofőrnél is meg tudod venni a jegyet.

En egyszer az utolsó mátrai csatlakozást majdnem buktam, mert előttem telt meg a busz és csak azért tudtam elutazni, mert egy gyöngyösi diáklány átadta a helyét nekem.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 5. 17:08 Privát üzenet
Ja, elővételesek elsőbbséget élveznek, de érjetek ki időben, mert ha késtek, kielőznek a nem elővételesek, és akkor ugyanott vagytok.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 5. 23:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Ott a helyszínen is van jegyiroda?

# 4/6Időpont jún. 7. 17:44 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

Ha jegyiroda nem is, de pénztár van.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 7. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ja igen arra gondoltam :D köszi

# 6/6Időpont jún. 8. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Merre kerül a Recskről Budapestre induló,5:41-es busz?
Cibakháza autóbusz fordulótól Szolnokra induló 11.45-ös járat bevárja-e a Kunszentmárton felől érkező, szintén 11.45-re odaérő buszt?
Kérem alaki írja le a menetrendet a Lőrinci, Bajcsy Zs. U. -ról induló buszokat a Puskás Ferenc Stadion M -be? És még hogy a Budapest, Stadion autóbusz-pályaudvar ugyanaz mint a...
Szeged autóbusz állomáson hányas állásról megy a reggel 9-kor Kunszentmártonra induló busz?
Milyen típusú a Győrből 5:55-kor induló autóbusz, amely Szegedig közlekedik?
A nyíregyházi Abigél suliba mely buszokkal tudok eljutni? Az autóbusz állomásról és a Vay Ádám krt-ról induló buszok érdekelnének. Köszönöm előre is!

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!