Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Stadion autóbusz állomástól...

Stadion autóbusz állomástól induló buszokra elővételben kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
Vidékről érkeznénk Pestre és Gyöngyösre mennénk. Ha busz indulás előtt 20percel érünk oda akkor lesz még hely és a sofőrtől is lehet venni?

2019. jún. 5. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet elővételben is, akkor elsőnek szállhattok fel, de nem szokás. Az akkor jó, ha csak bankkártyával tudsz fizetni a pénztárban, a buszokon csak készpénzt fogadnak el.
2019. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van időd, érdemes elővételben megvenni mert tuti nem maradsz le a jaratrol és nem kell sorban àllni a busznál. De a szabad helyek függvényében a sofőrnél is meg tudod venni a jegyet.


En egyszer az utolsó mátrai csatlakozást majdnem buktam, mert előttem telt meg a busz és csak azért tudtam elutazni, mert egy gyöngyösi diáklány átadta a helyét nekem.

2019. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, elővételesek elsőbbséget élveznek, de érjetek ki időben, mert ha késtek, kielőznek a nem elővételesek, és akkor ugyanott vagytok.
2019. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Ott a helyszínen is van jegyiroda?

2019. jún. 7. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jegyiroda nem is, de pénztár van.
2019. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja igen arra gondoltam :D köszi
2019. jún. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!