Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

A 24 órás BKV jegy jó a Budapesten belül közlekedő vonatokra is?

Pl (S51) Utána olvastam de ami a jegyen van ott nem írja, hogy az lenne viszont pár helyen meg írták hogy lehet használni. Konkrétan a Pesterzsébetről a Keletibe közlekedő vonatra gondolok. Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: BKV, MÁV, 24órás, jegy

jún. 9. 19:03  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Igen, érvényes azokon a vonatokon.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 9. 19:06 Privát üzenet

A legtöbbre igen.

A [link] oldalon meg tudod nézni, hogy melyikre érvényes. Amelyiknél ott van, hogy Budapest-bérlettel igénybe vehető (fekete rombusz), azon érvényes.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 9. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2016. 02.10. -én vásároltam "oda-vissza" vonatjegyeket Szombathelyről Budapest keleti pályaudvarig s onnan Szabadkára. S az baj lehet ha visszautazáskor lekésem a Budapest keleti...
Budaoest-Keletiből szeretnék eljutni Kőbánya felsőig. Kell vennem a Hatvanig közlekedő személyire vonatjegyet? Esetleg BKV jegyet?
A 272es BKK-s busz Törökbálintig közlekedő, arra elég egy darab vonaljegy Kelenföld vasútállomástól? Vagy külön kell környéki buszjegy a vonaljegy mellé?
A 200-as járat Ferihegy vasútállomás illetve-2-es terminál között közlekedő busszal sima vonaljeggyel lehet közlekedni? vagy kell rá valami külön jegy?
Valaki meg tudna' mondani, hogy dec.31-én Mosonmagyaróvár - Parndorf között közlekedő vonatra mennyi a teljesárú jegy? Csak, mert a menetrenedeken nem mutatja.
Februártól szombatonként közlekedő nosztalgia vonat a Gödöllői HÉV vonalán, arra a jegy, ami 1000 forint Gödöllőig, az visszafelé is szól?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!