Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyors és személyvonatnál is...

Gyors és személyvonatnál is elfogadják az interneten vett jegyet, ha kinyomtatjuk?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kinyomtatni, a pdf is jó telefonon/tabletten/laptopon. De ha nincs ilyened, de van nyomtatód, akkor kinyomtatva is jó.

Arra figyelj, hogy vannak olyan helyek, ahol ez a módszer nem működik, automatából kell kinyomtatni kód alapján a jegyet.

2019. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Elfogadják.

#1: hol nem működik? Ha van is ilyen, ott nem lehet interneten jegyet venni.

2019. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én azt hallottam hogy csak IC-n olvashatja le a képernyőről ezért bizonytalanodtam el.de akkor van ahol az általam kinomytatottat se fogadják el?
2019. jún. 14. 10:40
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Régen volt ez korlátozva. Most akar nyomtatva, akar képernyőn mutatod be, a kalauzok mind le tudjak olvasni, vonatnemtől függetlenüly
2019. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#1: hol nem működik? Ha van is ilyen, ott nem lehet interneten jegyet venni.


Nemrégiben találkoztam ilyennel. Pontosan nem emlékszem, Rákoshegy és Ferencváros között, vissza Tököl-Rákoshegy között utaztam. Meg tudtam venni a jegyet, és végül pdf-et is kaptam, de valamelyik beállításnál azt írta, hogy automatából tudom kinyomtatni.

2019. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem balatoni gyorshoz kéne. AZ elég forgalmas ahhoz h működjön?
2019. jún. 14. 12:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg neten és mutasd be telefonon. Ez egy teljesen hivatalos megoldás. Nem lesz belőle semmi gond.
2019. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
#5: Valamit elronthattál, ilyen nem létezik. Az online és az automatikus automatás jegynek az ára is más, vagy egyiket veszed, vagy a másikat.
2019. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
az automatásat nem ismerem. eddig csak azt használtam amit vagy kinyomtatok vagy képernyőn mutatom meg (ugyanaz a kettő) csak amikor régebben használtam csak IC-n lehetett képernyőn mutatni, de máshol nem is használtam.
2019. jún. 14. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Az e-jegynek pont az lenne a lényege, hogy ne nyomtasd ki. Kinyomtatod, szennyezed vele a környezetet. Én a magam részéről minimum büntetném a papíron bemutatott jegyeket, de sajnos még nem tartunk ott. :(
2019. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!