Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenből az autóbuszállomás...

Debrecenből az autóbuszállomásról melyik helyi busszal jutok el az egyetemre? (Nagyerdei krt.98. ) Illetve a helyi busz megállója merre található a nagybuszmegtől?

Figyelt kérdés

A pontos helyszín:orvosi rehabilitáció és fizikális medicina tanszék alagsori oktatóterme

Sosem jártam még az egyetemen, Debrecenben is csak átutazóban.



2019. jún. 22. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Debreceni Közlekedési Zrt.-nek (DKV) van útvonaltervezője. Adott helyek (Nagyállomás, Helyközi autóbusz-állomás stb.), illetve adott címek (Csapó utca 3., Nagyerdei körút 98.) stb. között, megadható időpontban megmutatja, hogy melyik közösségi közlekedési eszközzel, vagy átszállás szükségegessége estén melyik közlekedési eszközökkel lehet eljutni; melyik megállóban kell fel- és leszállni, az hány megálló, mennyit kell gyalogolni. Mindezt térképen is mutatja; a térkép mozgatható, mérete változtatható.


Az útvonaltervező elérhetősége: [link] (A DKV honlapján, útvonaltervezőre kattintással is elérhető.)


A Indulási hely: he beírására felkínálódik a Helyközi autóbusz-állomás is, rákattintva bekerül a mezőbe (persze, végig is írható).

B Érkezési hely: be kell írni, hogy Nagyerdei körút 98, kilépve a mezőből, ezt is feltölti.

Utazás időpontja mezőben Indulás most szerepel, ha azonnal indulna, akkor maradjon, ha előre tervez, akkor a jobb szélen levő lefelé mutató nyílhegyre kell kattintani, majd az Indulási idő-re. A naptár-ikon is használható, be is írható a nap. Én 2019.06.24-én 07:16-ot választottam, neked a VOLÁN busz érkezési idejét célszerű választani. (Gondolom, ezért van onnan az indulás.) Képen: [link]

A Keresés-re kattintva megjelennek ajánlatok: [link]

Az 1-es ajánlat színes, azt az utat mutatja térképen és baloldalon, alul ez van részletezve: [link]

Másik ajánlatra kattintva, az lesz alul részletezve.

Ezek voltak a „Legjobb útvonalak”; ez volt az alapbeállítás.

Ha pl. a Kevesebb átszállást választom ki, akkor látszik, hogy nem kell átszállni, nő a gyaloglás, de nem lesz sok: [link] ; az. 5. ajánlat részletezve: [link]


A nagyon pontos helyeket a helyszíneken meg lehet érdeklődni, biztosan lesz, aki tud segíteni.

2019. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem a helyi busz keresőt de ott valahogy egész máshogy mutatta, hogy eljussak az egyetemre. De ez nagyon hasznos oldal.Köszönöm, hogy megmutattad!
2019. jún. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!