Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyen roller felvihető tömegkö...

Ilyen roller felvihető tömegközlekedésre?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 28. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 100%-osan otthon a témában, de szerintem igen.
2019. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet-nem lehet, az biztos mindenféle rollereket felvisznek metróra, villamosra, buszra és még egyszer nem tapasztaltam, hogy szólna érte valaki.
2019. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fel
2019. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Méretét tekintve felvihető, de mondjuk ha előtte vizes-saras úton mentél vele, nehéz kivitelezni, hogy ne szennyezd be mások ruháját. (Persze ha nem csukod össze, akkor ezt meg tudod oldani, de akkor meg indokolatlanul sok helyet foglal.)
2019. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nem összecsukható típus, azért vacilálok, mert 120cm hosszú. Amúgy meg szeretnék egy jó rollert, aminek normális minőségű kerekei vannak, és nem csúszik ki egy apró pocsolyánál, mint egy régebbi olcsó vackom. Ennek jónak tűnik a kereke, csak nagy és nem összecsukható. Elektromos rollert nem akarok. Horror árat nem szívesen fizetnék. Jó lenne munkába járáshoz a tömegközlekedés kiegészítésére használni egy rollert.
2019. jún. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!