Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik babakocsival tömegközleke...

Akik babakocsival tömegközlekednek, azok általában kapnak segítséget utastársaiktól? És mennyire tartjátok macerásnak a babakocsival való buszozást, villamosozást?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha megkérsz valakit, akkor biztosan segítenek. De ha ott állsz és arra vársz, hogy segítsenek, akkor lehet, hogy senki nem fog segíteni.

Én a magam részéről nem segítek, mert kaptam már bunkó válaszokat, amikor megkérdeztem, hogy segíthetek-e. Ha normálisan megkérnek, akkor természetesen szívesen segítek.


Egyébként a járművek nagy része már alacsonypadlós, tehát a legtöbbre egyedül is simán fel tudod vinni.

Érdemes megjegyezni, hogy az egyes típusoknál melyik ajtónál kell felszállni. (Pl. régi ikarusoknál hátsó ajtó, újabb buszoknál középső, stb.)

2019. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekes amit írtál, mert én még nem tapasztaltam ezt személyesen, ugyanakkor itt már többször olvastam és nem egészen tartom természetesnek. Ahogy írod szeretnél segíteni babakocsisnak és bunkón viselkedik. Át akarják adni a helyet másnak, erre az is megsértődik. Komolyan mondom aki jót akar azzal is muszáj flegmázni? Nem tudom megérteni ezeket az embereket.
2019. júl. 7. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudom megérteni ezeket az embereket."


Ezek csak nők.

2019. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: Rendben van, de pl. nem jár minden vonalon alacsonypadlós villamos, a lépcsőn egymaga hogy viszi fel a babakocsit? Persze hogy ilyenkor segítene az ember és akkor még elhajtják a búsba. De miért? Nem azt nem hittem el az 1-esnek amit írt, csak nem értem, miért nem fogadják el a felkínált segítséget? Csak nem azt hiszik, hogy babakocsival együtt elveszik a gyerkőcöt?
2019. júl. 7. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem bántásból, de a nők igen sokszor és gyakran nem viselkednek normálisan.

A múltkor is kifejtette itt egy nő, hogy ő nem rokkant, hogy előre engedjék, és biztosan csak azért teszik, hogy a se. gét bámulják.

Az ilyen agyi rokkantakon nem lehet segíteni.

2019. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: Hát ez már tényleg nagyon beteg dolog...
2019. júl. 8. 10:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!