Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül egy buszjegy...

Mennyibe kerül egy buszjegy Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy működnek ott a dolgok, ezért kérdezem. Ha ez számít, akkor innen indulnék: Népliget M-től a Vörösmarty Mihály utcáig. (XVIII. kerületig). A 194M buszról lenne szó.

2019. júl. 15. 10:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ahogy most látom, már más is tett föl ilyen kérdést és érdekes módon, az ő kérdése alatt nem lehettünk bunkó válaszolók szemtanúi...
2019. júl. 17. 00:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Miből gondoltad, hogy a 194M buszra más jegy kell, mint a többire. Egyedül a 100E-re nem érvényes a sima vonaljegy a BKK-s buszok közül.

Amúgy Budapesten belül nincs olyan hogy villamos-, busz-, metró-, trolijegy stb., hanem egységes vonaljegy van.

2019. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Onnan gondoltam, hogy vidéki vagyok, nem tudom a járásokat, hogy mi hogy megy Budapesten, miért mennyit kell fizetnem stb... Tudom, nem mentség, de egyáltalán nem járok Pestre... De köszönöm a segítséget, most már tisztában vagyok vele. :)
2019. júl. 18. 04:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!