Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma nélkül szoftverfejlesz...

Diploma nélkül szoftverfejlesztő munka?

Figyelt kérdés

Szoftverfejlesztő szakmával és okj vel diploma nélkül hova vennének fel dolgozni?

Így elég kizárt hogy jó munkahelyem legyen?

Pl egy számítástechnikai boltba felvennének áltagos fizetésért vagy oda bolti eladónak kéne amúgy is lennem?

Ha esetleg "muszáj" lenne egyetemre mennem hogy jól fizető állásom legyen, milyen egyetemek lennének jók? Csak mert hallottam hogy a legtöbb egyetem semmit sem ér, csak kapok egy papírt, nem tanítanak nagyon semmire, de ha esetleg olyan "rosszba" mennék, az is nagy hátrány lenne a munkámban? Vagyis hogy nem vennének fel, mert nem a legdrágább egyetemen tanultam, vagy nem is érdekel senkit, csak az hogy jól végezzem a munkám?



2019. júl. 24. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a papírról beszélsz, de ezen a pályán 85-90%-ban a tudásod számít. Mit tudsz? Tudsz programozni? Hobbi projekted van? Fel tudsz mutatni valamit, amit te raktál össze? Mihez értesz valójában?


Ilyen területen dolgozom, szóval a válaszod értékes is lehet, kíváncsian várom!

2019. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!