Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgát tehetek úgy,...

Kresz vizsgát tehetek úgy, hogy nem jártam tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Orvosi alkalmasságit lehet utána is csinálni? Egyébként az miből áll?


Köszi előre is!


2019. júl. 25. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kresz vizsga feltétele az orvosi alkalmassági, anélkül nem mehetsz vizsgázni. Tanfolyam nélkül sem mehetsz, meg kell igazolás arról, hogy elvégezted, az iskola csak azután jelent téged vizsgára. Ha nem akarsz tantermi oktatást, válaszd az e-learninget, de azon is végig kell menned, hogy megkapd az igazolást. Tantermi oktatással nem tudom milyen, én online csináltam, 5 nap alatt végeztem vele és rá két hétre mehettem vizsgázni.
2019. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit vizsgálnak alkalmasságin?
2019. júl. 25. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szemed, vérnyomásod
2019. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tüdőszűrés ugye nem kell?
2019. júl. 25. 14:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Muszáj a saját háziorvosunkhoz menni, más orvoshoz nem lehet?
2019. júl. 25. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőszűrés nem kell. Én úgy tudom házi orvoshoz kell menni, de hátha más jobban tudja.
2019. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szemészetre kell elmenni, ha szemüveges vagy. Ő ad majd papírt, hogy csak szemüveggel vezethetsz.

A háziorvos kitölt egy papírt, de nagy erőfeszítést nem fog beletenni. Nem muszáj a körzeteshez menni, pláne, mivel mindenhol fizetni kell, asszem 7000 ft.

2019. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!