Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi diagnosztikai analitiku...

Orvosi diagnosztikai analitikus BSc-n mennyi és milyen nehézségű matek van?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Semmelweis Egyetem érdekelne, de mintatervet sajnos nem találtam.


Valaki tudna segíteni? :)


2019. júl. 26. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmelweisen indították a szakot idén?:D aztaa


Egyébként Debrecenben tanulok ezen a szakon, azt kell mondjam, a matek egyáltalán nem problémás, ami reálos tárgy és nekem kifejezetten kaki mód ment, az a fizika.

Azzal nagyon nem mindegy, kit fogsz ki..

Matek és statisztika volt 1 félévig, igazából alibi óra volt annak aki gimiben képben volt, aki nem, az is kis odafigyeléssel 4-5-ösre vizsgázott. Nyilván nem árt ha az egyenletrendszereket ÉRTED, mert istentelen sokat számolgatsz majd laborban, fontos hogy láss összefüggéseket,de maga a matek az a szint, amit jobb esetben a kis ujjaiddal is konnyen kiszámolsz, nem kell tőle félni.

2019. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!