Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus GTK gólyatábor milyen?

BleakDragon kérdése:

Corvinus GTK gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés
Most vettek fel, és érdekel, hogy milyenek a gólyatáborok? (Tavaly, 2018-ban milyen volt?)

2019. júl. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekelne. :)

(Hatha addig is fenntartom a kerdest.)

2019. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Virag1003 válasza:
100%
Engem is érdekelne! :)
2019. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
30%
Szia! Hát általában különböző helyszíneken vannak a gólyatáborok, a szakok szerint vannak szétosztva. Összességében nem volt rossz szerintem, minden tábornak meg van a maga tematikája. Teljesen megéri elmenni, hiszen én úgy tapasztaltam, hogy itt alakulnak ki a baráti körök és utána sokkal nehezebb már bekapcsolódni a társaságokba. Semmit nem kötelező megcsinálni, csak az csináld amihez tényleg kedved is van. Nappal általában a csapatoddal lesznek programmok (a szakokat néha még több különböző csapatokra osztják) vagy versenyek lesznek a csapatok között, este pedig buli.
2019. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam. Az előző hozzászólót kiegészítve még ami nekem kifejezetten tetszett (főleg utólag értékelem) az a sok bizalomépítő, ismerkedős feladat. Pár nap alatt nagyon sokat megtudtam a csapattársaimról és kialakultak a barátságok. A bulizáson nem volt túl nagy hangsúly, de volt alkalom jól érezni magad, az árak is elfogadhatóak voltak teljesen. Tényleg semmi nem volt kötelező, bármelyik feladatból ki lehetett szállni, sőt többször is mondták,ha nagyobb koncentrációt igényelt vagy bevállalósabbnak kellett lenni. Az instruktoraink sokat segítettek és előre is hasznos tanácsokkal láttak el bennünket. Mindenképp megéri elmenni!

Szívesen válaszolok privátban további kérdésekre is. :)

2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!