Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor kihagyása hiba?

Gólyatábor kihagyása hiba?

Figyelt kérdés
nem érzem magam annyira "odavalónak", és szívem szerint nem mennék, de több helyen olvastam már hogy ez alapozza meg a kapcsolatokat az egyetemen stb. Eleve nehezen baratkozós vagyok, ha kihagyom akkor tényleg el leszek veszve?

2019. júl. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Semmit se alapoz meg (talán az alkoholizmust esetleg).

Nem leszel elveszve, ha teszel érte első héten, hogy ismerkedj.

2019. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem annyiban segített csak, hogy jó érzés volt első nap úgy bemenni, hogy tudom kikhez kell odamenni. Egyébként másokkal lettem jóban, mint akikkel a gólyatáborban voltam.
2019. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagytam, 2x is. Egyszer sem bántam meg és egy pillanatig nem volt hátrányom belőle.
2019. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, hogy anno elmentem, de mivel a gólyatáboros csoportok összevissza vannak beosztva, az én csoportomban egy szaktársam se volt. Elvoltam a többiekkel, de kb. nem is láttam őket utána, hanem megismertem a szaktársaimat később és velük voltam.
2019. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az túlzás, hogy megalapozza a kapcsolatokat, de tény, hogy ott gyorsan, könnyen lehet megismerni sok új embert. De ne aggódj, találsz majd barátokat évközben is, pl a csoporttársaid között. Ha nem érzed magad odavalónak, és nem szívesen vagy ott, nem kell erőltetni. A gólyatábor lényege, hogy jól érezd magad.
2019. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén nehezen barátkozósként mentem,nekem egyáltalán nem segített.Persze ha nem mész,nagyobb eséllyel lesznek ismeretlenek a szaktársaid,de a részvétel sem garantál semmit.Legalábbis nekem olyan volt,mintha nem is mentem volna,az a pár ember akivel beszéltem más szakról volt.

Főleg ha van a suliban gólyahét,ami a tábortól független,akkor aztán végképp mindegy,hogy a táborba mész-e.

2019. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most erősen gondolkozom, hogy menjek e vagy ne. Igazából lesz ugye a kari gt, de lesz nekünk augusztus végén egy külön a szakunknak szervezett is. Ha lesz végülis külön a szaktársaimmal, akkor a gt annyira nem lényeg nem?
2019. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De
2019. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!