Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mire számítsak...

Nem tudom, hogy mire számítsak. Valaki csinált már ilyen tesztet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvettek a Szegedi Tudományegyetemre,és olvastam az alkalmassági tesztekről.Valaki elmondaná,hogy nagyjából milyen is lesz?Egyelőre semmi konkrétabb dolgot nem találtam róla,csak hogy milyen négy "kategóriában" lesz,és eléggé félek.Nehéz,vagy nincs ok aggodalomra?


2019. júl. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add meg a szakot is, mert anélkül elég nehéz behatárolni, hogy milyen alkalmassági tesztről lehet szó.
2019. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az az egyetemi butaság matekból meg magyarból ? Xd ha igen olyan mint a kompetencia gepen megy az egesz 4 resze van 2 db matek meg 2 db magyar amit ket kulon időben egyben a matekot egyben a magyart írjatok. Lehet erte 1 kreditet szerezni meg jegyet. Igazából nem oszt nem szoroz ha nem érsz ra el se kell menni de ha jol megírod akkor 4 5 jegyet is kaphatsz igaz csak 1 kredit de neha pont ennyi hiányzik.

Ha nem erről az egységes tesztre gondolsz akkor meg szakot írj de szerintem erre gondoltál.

2019. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti arra gondol.


Amúgy nem kötelező, szerintem ezért az 1 kreditért nem éri meg. :D Én nem mentem, fenének se volt hozzá kedve/ideje.

2019. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 jah es azt lehagytam hogy nyugi ne parazz rá ennyire ha ettől ennyire félsz akkor nagyon gáz lesz a decemberi vizsgaidőszak tudom hogy a kozepiskolában elmondtak mindent de itt ilyen nagyon ritkán van a Zh tartalma vagy a vizsgák tartalmára gyakran hiaba készül az ember mert úgy sem az van benne amit a tanar mondd nehany meg nem is tudja hogy mit tanít vagy mit kellene neki (volt mar ilyennel tapasztalatom). Ha van kérdésed nyugodtan írj de nyugodtabban állj ezekhez hozza mert akkor idegileg nagyon rossz lesz az a 2 hónap vizsgaidőszak.
2019. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2019. júl. 27. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!