Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A munkaügyi központon kereszté...

A munkaügyi központon keresztél veszek részt képzésbe Bolti-vegyi árú eladó és kell tesztet írnom. Milyen tesztre számítsak, milyen kérdések lehetnek esetleg valaki nem írt már ilyen tesztet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már vettem részt ilyen tanfolyamon, ahol előbb tesztet kellett kitölteni.

Igaz, hogy az szobaasszonyi tanfolyam volt.

Magunkról kellett néhány mondatot írni. Arról kellett írni, hogy miért ezt a tanfolyamot választom, mit várok tőle.

Egyszerű nyelvtani teszt is volt, ahol inkább a helyesírást nézték.

Kérdés volt az is, hogy tanulok-e más nyelven, vagy ismerek-e más külföldi nyelvet.

Én még akkor nem tanultam más nyelvet, ezért nekem a legnehezebb az volt, amikor megkérdezték, hogyan kell németül egy pohár vizet kérni.


/Amikor már a tanfolyamra jártam, megkérdeztem az egyik szervezőt, aki jó ismerősöm, hogy mi alapján döntötték el, kiket vesznek fel. Azt mondta, hogy néhány általános kérdésből már le tudják mérni valakinek az intelligenciaszintjét, és az általános műveltségét.

Ezért nem kell bonyolult tesztet kitöltetni.

Amit viszont komolyan vesznek, az a helyesírás és a beszédkészség.

Ezért kérdezik meg pl. hogy miért ezt a pályát választottad./

De ismétlem, ez szobaasszonyi tanfolyam volt, ezért talán a kérdések is könnyebbek voltak.

2012. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, igen ez egy iq teszt lesz de egyáltalán nem nehéz ,nem kell tőle félni ,én voltam már 3 ilyenen. Mindig a tanfolyamnak megfelelően vannak hozzá kapcsolódó kérdések is.sőt most a legutóbbi pont egy hete voltam ,szóbeli is volt :)
2012. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!