Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van beugró vizsga az ELTE-n...

Van beugró vizsga az ELTE-n szeptemberben?

Figyelt kérdés

ELTE, osztatlan tanári, magyar-történelem.

1. Van-e beugró vizsga mint a BME-n egyes karoknál? Ha igen, miből és milyen jellegű?

2. Kb. hány órátok van?

3. Kötelező olvasmányokról kapok valamilyen listát év elején tantárgyaként?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 28. 12:20
 1/4 A kérdező kommentje:
BTK-n lesz órám főleg?
2019. júl. 28. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanarfuggo, hogy ki hogy adja ki a kotelezoket, de altalaban BTKn az ev elejen kiadjak az olvasmanyokat:)


Beugro vizsgarol nem tudok hogy lenne se magyaron se torin, az nem a btkn szokott lenni :D


Az orakat meg tudod nezni a btk honlapjan hogy mik lesznek azok amiket elso evben fel kell vegyel mivel magyar-toris leszel erdemes ezeknek a szakoknak megnezni a tanegyseglistajat, ha jol tudom nem kell az osszeset teljesiteni, de foleg az alapszakosokkal lesz majd otatol :) viszont ugy tudom a tanarisoknak azert eleg sok van mert olyan mintha 2 alapszakot vegeznetek el, bar azert 10 felev es nem 6 alatt szoval lehet neked nrm akkor kell majd felvenni pl egy harmadik feleves targyat amikor az alapszakosoknak, nem tudom pontosan a tanarin hogy van.


A btkrol tudok csak altalanossagban beszelni ne haragudj, en nyelvszakos tanarisokkal voltam anno egyutt romanisztikan, csak azt tudom mondani amit ok meseltek. Tudom nem sok minden de talan egy kicsit segitettem vele.


(Nekunk pl sved minoron a tanar adott egy kulon feluleletett, ahol fent voltak a kotelezok , de mint mondom tanara valogatja :) )

2019. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja es igen foleg a btkn lesznek oraid:)
2019. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. júl. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!