Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunba nem tudok bejelentkez...

Neptunba nem tudok bejelentkezni, miért?

Figyelt kérdés

Lehetséges-e az, hogy neptunba és coospace-re azért nem tudok belépni már, mert fél éve végeztem az egyetemmel?


Csak be szerettem volna lépni, hogy megnézhessek valamit. Azért fura ez számomra, mert még májusban be tudtam lépni (a belépési adatokat nrm felejtettme el), szóval gondolom töröltek a rendszerből és ezért nem tudok már belépni, igaz?



2019. jún. 1. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Neptun--- Diploma átvételekor zár, ha júniusban volt a záróvizsgád és júliusban kaptál diplomát -eddig volt elérhető mivel az oklevélmintaalap elkészítésekor archív felület lesz...


Coospace- folyamatosan archiválják - általában félévente.


Elvileg el kéne érned még, de csak betekintés szintjén, üzenetet írni már nem tudsz.

2019. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!