Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen szeretnék kollégi...

Az egyetemen szeretnék kollégiumba járni, és a kollégiumi felvételi kérelemhez mellékelni kell 1 db igazolványképet. Az lehet tablókép is vagy mindenképpen el kell menjek fotóshoz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérni szokták, hogy ne a tablókép legyen. Húz fel egy inget, menj egy fotóshoz 2-t kattint és kész.
2019. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Én pl. szimplán a telefonommal csináltam egy képet és azt küldtem be emailen, míg máshol pedig ők fotóztak le és kész. Szerintem, ha külön nem térnek ki rá, hogy milyen képet kérnek, akkor nem vehetik olyan szigorúan és elfogadják a tablóképet is.
2019. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MIKLÓS18 ***** válasza:
Miskolcon bármilyen fotót elfogadnak...
2023. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!