Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételin majd csak a...

E-felvételin majd csak a jelentkezési határidő után lehet látni az érettségimet (pótfelvételi)?

Figyelt kérdés
Általános eljárásban nem jelentkeztem sehova, idén érettségiztem. A dokumentumoknál nincs is lehetőség feltölteni az érettségit, se a nyelvvizsgát, bár azt írták, hogy nem is kell. Nem szeretném elszúrni a jelentkezést. :D Köszi a válaszokat!

2019. júl. 31. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem is megnyugtatna, ha látnék valami konkrétumot.


Főleg, mert telefonon olyannal ijesztgettek, hogy amennyiben nem töltődik be, töltsem fel magam - dehát nincs is hova. Csak a kiírás van, hogy NEM KELL.



Pár éve érettségiztem, bár itt szerintem nem számít. ;)

2019. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olvassátk el a felvi tájékoztatót!

De már ide is milliószor ki volt írva, hogy érettségit nem kell feltölteni. Amit fel kell, az a középiskolás bizi releváns oldalai (11. és 12. osztály mindenképp + esetenként kell a 10. és a 9. osztály is).

2019. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!