Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség PÉNTEKIG van a...

Segítség PÉNTEKIG van a HATÁRIDŐ?!!

Figyelt kérdés

Ha elhagytam azt a kártyát, amit gimiben kaptam, és kell a a továbbtanuláshoz, akkor azt hogyan pótoljam??? Az a kék edicatio-s kártya, és a rajta lévő szám kellene. Adnak ki az educatio ügyfélszolgálatán másikat??? Vagy ilyenkor mi van?? igy már nem jelentkezhetek főiskolára????


Köszönöm előre is!!!



2012. aug. 8. 19:26
 1/9 reptoid ***** válasza:
2012. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rajta van a diákigazolványodon. (nem a vonalkód alatti, hanem ami felül van)
2012. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem a vonalkód alatt nincs semmi, és a a szám ami a vonalkód felett van, az nem kezdődik 7-essel(azt mondták itt az oldalon, hogy 7-essel kezdődik)és csak 10 jegyű (azt mondták 11 jegyű). ????????????????????????
2012. aug. 8. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

hmm..akk lehet neked már újfajta van. nekem így néz ki:

[link]


(vonalkód alatt is, meg felül is van szám)

2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na látod, elé rakod azt a hiányzó 7-est és máris 11 jegyű lesz. Fiam bazzeg ezért tanítottak neked matematikét évekig?!
2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pont hogy szerintem nekem régebbi van, 2002-ben csináltattam a diákot, és 2008-ban érettségiztem, és most fogalmam sincs mit csináljak, mindenképp jelentkezni szeretnék, de nincs meg a k**va szám!!
2012. aug. 8. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is 2008-ban érettségiztem és az enyémen rajta van a szám. Amúgy meg az érettségibe is bele van írva.

Oktatási azonosító néven fut.

2012. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
most néztem meg. az érettségimbe nincs beleírva, de a középiskolás bizonyítványba bele van írva! 2. oldalon ahol az adataid vannak, felül van egy szám.
2012. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a számot a bizonyítványban:))


Köszönöm:))

2012. aug. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!