Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány érhet a későbbiek...

Nagy hátrány érhet a későbbiekben, ha nem megyek el az ELTE TTK gólyatáborba?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 20:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Èn is pont ezen gondolkozom.

Nem igazàn szimpatikus hogy 5 èjszakàt kell majd ott eltölteni, főleg sàtorban, ès senkit sem ismerek majd, egy ismerősöm sem jön oda.

Ha van kedved összeismerkedhetünk, ès együtt kibìrjuk majd. Elèg èrzèkeny vagyok, nem viselem jòl az ilyeneket.

18/l biològus

2019. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.

(Bocsi a sok "majd"-èrt.)

Egyèbkènt te mièrt nem akarsz menni?

2019. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem tudom a választ, ezen én is gondolkodtam... A végén úgy döntöttem megyek, nehogy kimaradjak vmi fontosból😅 De már nagyon várom ❤


A végén jöttök?

2019. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyelőre csak az első 3 napra regisztráltam, de elképzelhető hogy végig tudok maradni, ez menet közben derül majd ki :D Én is várom már, kíváncsi leszek :D
2019. aug. 19. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott tali 🙌
2019. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!