Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kereskedelem es marketing...

Kereskedelem es marketing felsooktatasi szakkepzes velemenyek? AKI ELVEGEZTE Vagy konkret infoja van rola!

Figyelt kérdés

Bsc vel hagyjatok legyszi idoben nem fer bele a Bsc-re IS felvettek volna. Nem arra jelentkeztem mert mar 3 masik iskolat vegigcsinaltam. Abbol 2 technikum 1 szakma. Aki ezt elvegezte es konkret tapasztalata van vagy infoja irja le legyszi! A Bsc fokozatos valaszolok es akik piszkalodni jonnek a "tudom megkertel de muszaj ideirnom sertegetni nem akarlak" jellegu valaszolok legyszi ne. :)

Eleg sokan vegeznek FLA kepzest (Levelezon is) A=allami. Stb stb.

Van kozgazdasagi vegzettsegem es nem tudom mennyit tenne ez hozza a kompetenciaimhoz. Idoben szuper a 4 felev. Legalabb nem gazd.ment azt tobben szidtak. De konkret allashirdetest erre nem talaltam csak: kozgazdasagi vegzettseg diploma vagy technikum vagy ez es eros nyelvtudas. Konkretan erre iranyulot nem lattam. De erdekelne. Lassan dontenem kell nekofutok e vagy raallok a nyelvre,mert nem itthon akarok megoregedni.



2019. júl. 31. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
BSc-vel se túl rózsásak a kilatasok
2019. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden jo es rossz dolgot irj le nyugodtan! 😓😓😊😊

Van Penzugy-szamvitel 54es szamu Okj.m es ehhez a TB Okj 51es. Illetve 1 szolgaltatas szakmam mert rajottem h nem itt szeretnek en sem megoregedni es egy szakma + eros angollal tobbre megyek.. mint a kozgazdasz dolgokkal havi max 140 ert kezdokent..

Szoval nagyon tanacstalan vagyok.. Most 3-4 evem nincs mar itt sz@rakodni..


Es attol felek h tok sok energiat belefektetek ebbe is mint a technikumokba es azzal sem konnyu.. Ezert fektettem penzt energiat szakmaba + nyelv. Probalok tisztan latni. Nagyon jol hangzik h Egyetemen van foleg h felvettek de lehet h nem lennek sokkal elorebb ezzel es a korabbi dolgaim tobbet vittek elore.

2019. aug. 1. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinalod meg inkább a mérlegképes könyvelő tanfolyamot + angol vagy német nyelv.
2019. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert kulfoldon a merlegkepesnek nincs haszna. Kozben alakult igy az eletem.. Amikor a penzugy es szamvitelbol bizonyitvanyt szereztem meg nem tudtam mi lesz..a TB t kiegeszitesnek tettem le :)

Aztan szakmat tanultam es angolt mikor vilagossa valt kristalytisztan h nem akarok itt elni. Szoval a kereskedelem es marketing eleg altalanos es nem tudom mihez kezdjek.. de nincs igy sok kedvem mar. Elegem van 😁😁 nyelvet kene

2019. aug. 16. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!