Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem-marketing és...

Kereskedelem-marketing és turizmus-vendéglátás FOSZK?

Figyelt kérdés

Ha valaki tanul(t) ezeken a szakokon (vagy csak van bármi hasznos infója), akkor megtudná mondani, hogy megéri-e ilyen felsôoktatási szakképzést megjelölni? Végzôs vagyok szakgimiben, vendéglátást tanulok. Eddig nem szerettem, de ez lehet csak annak tudható be, hogy se pincér se szakács nem szeretnék már lenni, másra pedig nem jó. Ezért gondoltam arra, hogy a vendéglátás-turizmuson inkább az utóbbira specializálódnék. A nyelveket nagyon szeretem, és jó vagyok benne. De nem tudom, hogy ilyennel pontosan hol helyezkednek el, mit csinálnak és mennyi pénzért.

A kereskedelem-marketingre is gondoltam, ami talán egy picit jobban érdekel, mint az elôzô.

(1. és 2. helyen már tudom miket fogok megjelölni, de kellene valami utolsónak is, és erre a 2 képzésre gondoltam, mert talán ezek érdekelnének még.)



2018. febr. 2. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Meg egy sima BSC diploma is.majdnemhogy értéktelen ezekből, nemhogy a FOSZK.
2018. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, hogy vannak akik más pályát választottak, de engem inkább azok érdekelnének, akik eltudtak helyezkedni ezzel.
2018. febr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!