Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a KRESZ vizsga...

Mennyire nehéz a KRESZ vizsga manapság?

Figyelt kérdés
Mennyit tanultatok rá? Mit kell jobban átnézni? Valamilyen tipp, hogy jól sikerüljön? Hányadszorra mentetek át, és hány pontotok lett?
2019. júl. 31. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kresz könyvet 1x elolvastam, meg teszteket csináltam az utolsó 1-2 hétben.

Én tantermesre mentem, tehát nem neten csináltam. Igazából semmi érdemlegeset nem mondtak, csak amit már előtte is tudtam, egy két dolgot kiemelt az oktató, az hasznos volt a vizsgán is. Hát sokat nem foglalkoztam vele, amit megbántam utólag, mert mikor mentem vezetni, előjöttek a hiányosságok.. :D Elsőre átmentem, igaz csak valami 68 v 69 ponttal.

Legalább kétszer mindenképp fuss végig egy könyvet / vagy neten a tananyagot, műszaki részt stb. nézd át, mert abból is vannak kérdések. A "képes" feladatokat meg érteni kell, és az nagyon fontos, hogy azokból egyáltalán ne hibázz a vizsgán, mert sok pontot érnek és könnyen meg lehet bukni. Van aki inkább a tesztet erőlteti, de fontos hogy az alapok azért meglegyenek (mi van ha pont olyan kérdést kapsz, amit sose láttál a teszten? :D)

2019. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Órákra bejártam, majd vizsga előtti héten 5-6 órát tanultam. Hibátlan lett.
2019. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Én csak tesztetek töltöttem..Nem tanultam könyvből meg semmi ilyen helyről. 75/75. :)
2019. aug. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Hali, nem reg vizsgaztam, egy percet nem tanultam kulon ra, 17x megcsinaltam a tesztet es mentem vizsgazni, alapbol tudtam a tablakat, jobbkez szabalyt, kanyarodasit es kb ennyi
2019. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miközben csináljuk a tesztet látjuk mennyi pontnál tartunk? A végén meg is tudjuk, hogy átmentünk-e? Számítógépen lesz a teszt? És ha rányomunk egy válaszra már nem változtathatunk rajta? Lehet továbbnyomni azokat a kérdéseket amiket nem tudunk, de a végén visszakapjuk? Ezek nem vesznek el az időből?

Köszi az eddigi válaszokat!

2019. aug. 1. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, hogy 10 évvel ezelőtthöz képest hogyan változott most, de amikor én voltam nem láttad a pontokat csak a végén, illetve a kérdést átugorhattad és vissza térhettél rá a végén.
2019. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 éve csináltam, számítógépes volt a teszt akkor már. Ha rányomsz a válaszra, akkor már nem tudsz javítani, az átugort kérdések térnek csak vissza a végén. Talán 1 perced van egy kérdésre és a végén kiírja a pontszámod. Közben, ha jól emlékszem, akkor nem látod a pontokat.
2019. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már 10 éve is számítógépes volt.
2019. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!