Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga megbuktam mi...

Kresz vizsga megbuktam mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sajnos megbuktam kresz vizsgán .A könyvet átolvastam probáltam mértelmezni a tesztkönyv felét kitöltöttem és netes teszteket órákat gyakoroltam. 70 pont fölött volt szinte mindig a teszt.:( Ma sajnos rosszul indult a napom családi ok miatt de biztam benne erre megbuktam anyukámat hivtam fel rögtön( már külön lakunk) ő csak annyit mondott hogy hát megmondtam nem vagy alkalmasra rá:( ahogy beértem a vizsgahelyszinre csak ugy kalapált a szivem és amiket elrontottam hát szégyeltem magam mert nagyon egyértelműek volta.Igy már nem vagyok tényleg alkalmas rá ? nagyon elkeseredtem
2019. jún. 14. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, valószínűleg a stressz miatt nem tudtál koncentrálni. Készülj fel a következő alkalomra. Nem mindenki megy át elsőre, emiatt ne írd le magad teljesen.
2019. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen anyával nem csodálom, hogy nincs önbizalmad. Nem kell ám mindig anyucit hívni, ha együttérzés helyett pofonüt. Azt se kell tudnia, hogy vizsgázol. Majd ha megszerzed a jogsit, megmutatod neki.
2019. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de most kb a legbutábbnak érzem magam pedig még a tanfolyam elötti kresz tesztjeim is sikeresek voltak és igy hogy tanultam könyvből , + amit jegyzeteltünt tényleg 70 pont alá már nem ment 2 hete:( és azt hallottam hogy ezen általába mindenki rögtön át megy.Igaz ilyen anyának szolnom se kellett volna de már késő nem tudtam hogy ez lesz a válasz
2019. jún. 14. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan átmennek elsőre, sokan meg nem, attól is függ, hogy épp ki milyen kérdéseket kap 🙂


Nekem elsőre sikerült, barátomnak másodszorra, de egyik barátnomnek meg csak negyedszerre, szóval nyugi, ez nem jelent semmit


Legközelebb menni fog ;)

2019. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi semmi baj nincs. Ismerősöm szinten 4. alkalommal ment át. Nem mindenki elméleti akiknek nehezebben megy az elmélet azok altalaban a gyakorlaton sokkal gyorsabban mennek at. Ő igaz 4 meng at KRESZen de elsőre meg vezetése. Nálam meg pont fordítva volt es a kresz ment elsőre a vezetés meg csak 2. alkalommal sikerült. Szóval nyugi sikerülni fog higgy egy kicsit magadban es nem lesz baj.
2019. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Else hisztitek mennyit jelent hogy segitettetek ugymond nagyon magam alatt vagyok /voltam.. Most ujra átnézem addig is a jegyzeteket plusz tesztelek és bizom a 2. sikerulni fog:)
2019. jún. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!