Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elrontani a...

Hogyan lehet elrontani a felsőoktatási jelentkezést (pótfelvételi)? Igyekeztem mindent átolvasni, de nagyon új ez a rendszer és számomra fura.

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl. ha nem töltöd fel a szükséges dokumentumokat.
2019. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem hitelesíted ügyfélkapun keresztül
2019. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fura, hogy elég megadnom a volt gimim OM kódját és az érettségi elvileg majd érkezik.

Ha a nyelvvizagában minden adatot pontosan megadok, nem lesz gond?


Ugye nem pipálódik ki az érettségi eredményes oldal, mert nincs mit raknom ooda.

Ááá teljesen kész vagyok!

2019. aug. 2. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Az érettségit automatikusan kérik le.
2019. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elrontani nagyon nem lehet. Adataidat és az iskola adatait beírod ahol csilagozva van, majd hitelesíted. Szerintem max olyan esetben kell saját magadnak feltöltenia doksikat, ha újra érettségiztél vagy nyelvvizsga volt és nem küldi meg az iskola időben az adatokat.

Én általános eljárásban is jelentkeztem ( újra érettségiztem közben, végül visszavontam a jelentkezést) és akkor is ugyanúgy megjelent, hogy infóból milyen lett az új eredményem. Ha netán mégis gubanc van, kapsz róla üzenetet vagy értesítést, hogy hiányzó dokumentum, töltsd fel. Érdemes néha belépegetni és figyelni. Én e-mailt is kapok ha bármi érkezik a felvire/ ügyfélkapura.

Ha nagyon parának érzed priviben tudok segíteni neked.

2019. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A diplomám adatait kellett csak feltölteni és ha jól értem, 5 ponttal több lesz az érettségi duplázáshoz képest, már ha tényleg az oklevélből számítják.


Az a parám, hogy augusztus 8. előtt nem is nagyon kapok visszajelzést, hogy helyes-e minden - 8-án pedig már késő.

2019. aug. 3. 10:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy nem látható az érettségi. És arra sincs lehetőség, hogy a biztonság kedvéért fel lehessen tölteni a dokumentumokhoz. Remélem mindent jól csináltunk! 😁
2019. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7:

Nem ételek, en fel tudtam tölteni az érettségit.

2019. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Nekem nem kéri, mivel idén érettségiztem, és 2006 után érettségizetteknek nem kell feltölteni az érettségi bizonyítványt.
2019. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Konkrétan hova?

Én a tanúsítványokhoz tudnék rakni jegyeket és ezt követően biztosan kérné a dokumentumoknál is, de a tanúsítvány nem érettségi bizi és kérik is, hogy oda ne l.

2019. aug. 3. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!