Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az 50 órás...

Tényleg igaz az 50 órás közmunkával kapcsolatban, hogy az 50 órán kívül még át kell menni a határon túlra vásárolni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömtől hallottam, hogy az egyik erős gimiben nemcsak le kellett tudni az 50 órás b.a.romságot, de az érettségi előtti utolsó hónapban tudták meg, hogy ez nem elég az érettségihez, hanem még el kellett menniük egy határontúli magyar kereskedéshez, ott vásárolniuk kellett, és közös fotóval bizonyítaniuk kellett, hogy tényleg ott voltak és vásároltak.

2019. aug. 2. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Most érettségiztem, úgyhogy tudom.
2019. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Lol
2019. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es. De az eset 3 éve volt és csak a biztonság kedvéért tettem fel.
2019. aug. 2. 00:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, be is b.a.szna, hogyha Pestről el kellene utazni külföldre, mindegy, hogy melyik irányba megyünk... Ez legfelebb ott oldható meg, ahol kvázi a szomszédban van a határon túli település.

Szóval országosan biztos nem igaz.

2019. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Wtf??
2019. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDD
2019. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szivatnak anyám Stop

(Küldj bort Stop)

2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu, ilyen nincs :D
2019. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 Nem kamu, tényleg megtörtént
2019. aug. 2. 15:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez diszkrimináció. Szóval, hogy aki nem vesz ott, azt diszkriminálják. Ha létezett ilyen valamikor is. Lehet, hogy az egyik tanárnak volt valami ilyen érdekeltsége, hogy az egyik barátja, v rokona ott dolgozik adott boltban, és akkor ledumálták, hogy küld oda neki bevételt, és akkor majd osztoznak a pénzen. EGyébként remélem, ilyen nem fordult elő,mert akkor elég durva. Még szivatásnak is, nemhogy fenyegetésnek. Tehát, hogy anélkül nem fog hagyni valakit leérettségizni, hogy nem látja, hogy vásárolt volna ott. Nem lehet, hogy az egyik tanár poénból mondta, de a diákok nem tudták eldöjnteni, hogy komolyan mondta-e, vagy viccelt, és akkor inkább elmentek? VAgy pl poénnak fogták fel, de már csak a poén kedvéértis, megnézték azt a kisboltot?:)
2019. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!