Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes biológia alapszakra...

Érdemes biológia alapszakra jelentkezni?

Figyelt kérdés
El lehet vele később helyezkedni? Utána milyen mesterszakon érdemes továbbtanulni? Érdekel minden személyes tapasztalat.

2019. aug. 2. 13:07
 1/3 Halmai Annamária válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm biológusnak tanult egyetemen, most Amerikában él, sejtbiológus-kutató.
2019. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

az alapszak semmire sem jó önmagában

főleg a biológia, mert a fizika meg a matematika az csak-csak elfogadott a járműgyártóknál


az van, amit az első válaszoló írt, hogy elviszed PhD-ig és kutatsz egy lehetőleg keresett szűk területet

2019. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biológus vagyok, még az osztatlanban szereztem diplomát mol.biol szakirányon (azt hiszem hogy az most a mol.biol MSc képzésnek felel meg), majd PhD-t. Most külföldön tolom, átváltva másfél millió körüli fizetésért. Ez rajtad is áll, van olyan évfolyamtársam, aki 200 ezer körül keres odahaza, meg olyan is aki sokáig inkább egy külföldi kocsmában volt pultos.
2019. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!