Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez buta kérdés de egyetemen...

Ez buta kérdés de egyetemen honnan lehet tudni hogy melyik óra melyik előadóban/teremben van?

Figyelt kérdés
Gondolom ott nincsenek osztálytermek meg ilyesmik szóval honnan fogom tudni hogy egy akkora épületben merre induljak? Ne nézzetek le légyszi, vidéki vagyok még nem is jártam soha egyetemi épületben.
2019. aug. 7. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is a Neptunban a tantárgynal feltuntetik hok lesz megtartva az óra. Az alapjan mivel sok egyetemi honlapon van térkép is az épületekrol előadók helyéről. Ilketve minden épületre előadóra teremre ki van irva a szama. Még igy is kehet, hogy valamelyijet elsore nehéz megtalalni ekkor vagy megkerdezed a portást vagy megkerdezed a facebook csoprtban stb.
2019. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neptunban megadják, hogy hol tartják az órát.

Melyik épület, hányadik emelet, hányas terem. Nálunk pl. úgy volt hogy mondjuk E épület, 210es terem, akkor az a második emelet.

2019. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ne haragudjatok a tudatlanságomért csak kicsit paranoid vagyok meg rátesz az is egy lapáttal hogy nem nagyon mozgok otthonosan városokban :D de majd belejövök remélem
2019. aug. 7. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem butaság. Inkább jól teszed, hogy időben érdeklődsz, és úgyis belejossz.
2019. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: A Neptunban ezt hol találom? Már nagyjából kiismertem a rendszert, de semmi erre vonatkozót nem látok:(
2019. aug. 7. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben fel vannak már véve a tárgyak, akkor Tanulmányok -> Órarend(itt a időben oda kell pörgetni a szorgalmi időszakra, azaz szeptember közepe,-vége, egyetemtől függően). Minden előadásnál, ott van az legvégén zárójelben a terem neve pl C301; A-1; E... vagy az előadásra rákattintva az Órarend infó alatt ott van a nap;időpont;hely

Ha itt nincsen, akkor még nem töltötték ki az órarendet, és még nincs megadva hogy hol lesz.

2019. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, megvan köszi! Csak annyi betű meg számhalmaz volt ott, hogy nem esett le hogy az a teremre vonatkozik
2019. aug. 7. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól leírták előttem, még annyit hozzátennék, hogy lehet a neptun órarendben látod/lehet üzenetet küldenek/ megnézed a kurzust tartó intézet honlapján mit írnak/ megkérdezel egy felsőévest/ összebeszélsz a csoporttársaiddal, hogy együtt mentek majd mindezek utána tutira belejössz. 😉
2019. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!