Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden az egyetem mellett...

Szegeden az egyetem mellett van lehetőség valamilyen részmunkaidős állásra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy milyen szak. Orvosi mérnöki mellett nincs, bölcsész szakok mellett akár kettőre is.
2019. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen szak? Mikor szoknak már le az emberek erről, hogy az egyetemeknek tudajdonítanak valamilyen féle státuszt, nehézséget? Tudod, Szegeden is van baromi könnyű szak és baromi nehéz is, ugyanúgy, mint az eltén, bme-n, corvinuson is
2019. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Közvetlenül az egyetem mellett nem biztos, de 2 utcával arrébb, már lehet hogy van.
2019. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Például hol lehet munkát kapni? Személyes tapasztalatokat írnátok?
2019. aug. 11. 16:27
 5/6 anonim válasza:
Ha hosszútávra tervezel Telekom call centert tudom ajánlani. De rövidtávon nem éri meg. Melodepó, biztos kész... Diákszövetkezeteknél kérdezd meg, mik vannak.
2019. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező arra volt kíváncsi, hogy milyen a felhozatal Szegeden diákmunka terén és nem azt akarja itt kideríteni, hogy ő neki van-e ideje dolgozni.
2019. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!