Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt vége a nyárnak és...

Mindjárt vége a nyárnak és kezdődik a suli. Ki várja és ki nem? Miért igen, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
En varom mar nagyon. Utalom, hogy ilyen hosszu a nyari szunet. Pihenni kell, de 2 hetnel tobb nem kene. Teljesen kizokkent a tanulasbol ez a 2 honap.
2019. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most kezdem az egyetemet, kíváncsi vagyok rá és igyekszem majd mindent beleadni. Félek egy kicsit, hogy nem leszek elég jó, vagy kimerülök hamar, de várom is, mert érdekes minden, amit tanulunk. Addig pedig élvezem, hogy végre vége a giminek és a nyarat, én szuperül fel tudom magam találni, ha szabadidőről van szó, egy évet is el tudnék tölteni csak a szobámban.
2019. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nem várom mert kolis vagyok, és utálok kolis lenni.

Lehetne meg 1 hónap szünet annak örülnék. :D

2019. aug. 15. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Is-is. Nem várom, hogy újra 4 órámat aludjak. (Tudom, tudom feküdjek le hamarabb), azt sem várom, hogy egy nap 4 dogám legyen, meg azt sem, hogy hazajövök és teljesen hulla legyek. De már kicsit unatkozik az agyam, szóval emiatt jó lenne egy kis tanulás, meg jó lesz találkozni a barátaimmal, szóval vegyes. Az előző válaszolóval részint egyetértek, hogy sok ez a tanulás, és jobb lenne, ha évközben lenne több szünet, de májustól màr kb. nem is lehet tanulni, szóval nem tudom hogy lehetne megoldani.
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy sok ez a szünet**
2019. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nightlover válasza:
100%
én nem igazán várom. persze mostanában kezdenek hiányozni azok az apróságok (a reggeli kávézás, a lyukasórák, az elszabadulás öröme) amiket kedvelek a gimiben. de az iskolába járás engem főleg csak kimerít lelkileg és fizikailag is. sosem tudom kialudni magam, hosszútávon emiatt ingerlékeny és depresszívebb leszek. nem szeretem a sok embert, (700an vagyunk a suliban, 30+ fős osztály) az állandó hangzavar, ordítozás és az idiotizmus ami körülvesz teljesen lenulláz. mindig stresszes vagyok, a tanulással azzal nincs baj, szeretném: ha nem lennének olyan hetek amiken öt nap alatt nyolc dolgozatot írunk, ez elveszi a tanulás örömét. van társaságom, olyan emberek akikhez odamehetek, de nincsenek barátaim, mert a korosztályom nagy része nem azon az értelmi és érzelmi szinten áll, amin én. persze feltalálom magam, a szünetekben zenét hallgatok, olvasok, rajzolok, írok. de az sem normális, hogy a nyáriszünet első heteit/hónapját alvással töltöm és azzal, hogy rendeződjek lelkileg.
2019. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mintha csak én írtam volna teljesen megértelek.
2019. aug. 21. 00:18
 8/9 A kérdező kommentje:
A nyári szünet első hónapját én is mindig azzal kezdem, hogy regenerálódjak lelkileg és fizikailag is. Nekem nagyon fontos, hogy a legtöbb időt magammal töltsek azt csináljam amit szeretek. Kollégista vagyok és gondolhatod, hogy mennyire nehéz időszak mindig visszarázódni.
2019. aug. 21. 00:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz én egyetemista vagyok, de remélem nem baj.


Most kezdem a második évemet, várom is és nem is.

Nem várom, mert nehezen bírom a stresszt, nehéz tárgyaim vannak, rossz az órarendem. Egy picit félek.


Várom, mert egyébként szeretem a szakmát (villamosmérnök), most kezdünk igazán szakmai dolgokat tanulni, találkozhatok a haverokkal, ill az utóbbi pár hétben már unatkoztam egy picit... :D


19F

2019. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!