Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pincér végzős tanuló vagyok...

Pincér végzős tanuló vagyok most végre ott lennék hogy mindjárt vége az iskolának na de ez nem biztos hogy igy lesz?

Figyelt kérdés
Dolgozunk tanulunk keményen de most ott tartunk hogy az egész osztály meg fog bukni igy nem mehet senkise vizsgázni kinézett magának a tanár szó szerint minket és folyamatosan csak az 1-eket osztja pedig mi tényleg probálkozunk de neki az ugy nem jó szülök már voltak bent akkor jó pofizott a tanárnő ugy csinált mint ha nem lenne semmi mondta hogy probál nekünk segiteni . Nem nagyon látszik év eleje óta 1.3 pld nekem az átlagom késő estig fent vagyok hogy tényleg készüljek tanuljak és mikor ott van a javítási lehetőség neki az nem jó mert halkan mondom akkor nem jól ejtem ki azt tudni illik nekem beszédhibám van na de eről nem tehetek logopédus nem válalt valami oknál fogva . Osztályfőnök annyira buszma ennél szebb szót nem tudok írni hogy kise álna melletünk hogy akkor mit csináljunk tehetelenek vagyunk . Pedig én tényleg jó tanuló voltam soha nem buktam erre meg utolsó évesként kell igy szívatni az embert ? Valaki tudna nekünk mondani okoságot hogy ő mit csinálna ?! Nagyon kétségbe vagyok esve nem akarok meg bukni végig szenvedni megint +1 évet amikor már itt volna a lehetőség befejezni a szakmát és be álni dolgozni. 19 F

#pincér #végzős #bukás szélen #kinézett a tanár
2019. márc. 26. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy nyelvtanból állsz bukásra?
2019. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angolból
2019. márc. 26. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

nem csoda hogy nem megy az angol, ha magyarul sem tudsz helyesen írni

álna? eről, válalt stb... atya ég.

2019. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta mindenit mekkora nagy probléma nem lehet mindenki olyan szuper mint te ..😂 Segítséget kértem nem oktatást , hogy mit hogyan kell .
2019. ápr. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!