Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem ihatok alkoholt sajnos és...

Nem ihatok alkoholt sajnos és így nem érdemes mennem gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a (BME GTK) gólyatáborról?

Nem ihatok alkoholt sajnos és szerintem így nem érdemes mennem, hiszen egy csomó játék is általában az ivásról szól meg ugye ott vannak a bulik is. Szóval így a mérleg inkább arra borul, hogy nem megyek, de ugye ott van a másik oldalon az ismerkedés.



Mi a véleményetek erről? Sok mindenből kimaradok, ha kihagyom?



2019. aug. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet bulizni pia nélkül is. Gondolom majd más programokra is mennél esetleg bulikba. Ott ia sokan fognak inni. Ne ez alapján dönts. (Mondjuk én alapból nem mennék gólyatáborba, de az egy másik dolog.)
2019. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
De azért nőznöd csak szabad! Ha azt sem, akkor tényleg ne menj!
2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én elmentem (más egyetem), de már az odaúton elment a kedvem az ivástól a szervezők stílusa miatt. úgyhogy egy hétig úgy unatkoztam végig a "játékokat", hogy egy kortyot se ittam, és részt venni se volt gusztusom. nekem hatalmas csalódás volt a gólyatábor
2019. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van a szervezőknek valami kapcsolattartói mailcíme, írd meg oda ezt a kérdést. Abból, hogy mennyire barátságosan/bunkón kezelik a kérdést, máris sokat leszűrhetsz.


Amúgy a BME-s gólyatáboroknak elég rossz híre van ilyen szempontból.

2019. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

3 éve voltam ugyanezen a karon gólyatáborban. Este voltak az ivós játékok, napközben viszont voltak másfajta vetélkedők/programok. Volt pont a mi csapatunkban egy srác, aki szintén nem ivott, de így is lettek barátai.

Mondjuk a programok szerintem unalmasam voltak, nem volt túl nagy a változatosság, a szállás koszos volt, kaja se volt jó. Ár-érték arányban szerintem nem érte meg.

2019. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!