Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 17 éves gyermekem sok éve...

17 éves gyermekem sok éve tanul angolul, ügyes, de sajnos az utolsó években nem túl jó tanárt kapott az iskolában. Összel menne középfokút csinálni. Milyen könyvből érdemes készülnie? Online is jó, vagy letölthető. Nyáron átismételnénk mindent.

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanfolyam nem jöhet szóba? Vannak kifejezetten nyelvvizsgákra felkészítők. Könyvből is olyat ajánlok elsősorban, ami adott nyelvvizsga típusra készít fel.
2018. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli beszéd részéhez az Angol szóbeli gyakorlatok című könyvet ajánlom, a hallott szöveg értéshez a korábbi évek emelt szintű érettségijeinek hanganyagát. Általános tanuláshoz nyelvkönyvet ajánlok, például az English File-t vagy a Pioneert.
2018. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gyerekem elég ügyes, jó eszű, szerintem nem a szóbeli nem is fő kérdés.

A nyelvtanárával van egy kis gond, nem túl okos, és nem túl jól tanít. Ezért kell a nyári gyakorlás.

A könyvet, anyagot azért kérdem, mert több könyvből is tanult már, és én nem tudom, hogy melyik a leghatékonyabb, a tanárát meg nem érdemes megkérdezni.

2018. máj. 15. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Nme lehetséges hogy buta a gyerek ? Csak ráfogja a tanárra.
2018. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te inkább ne válaszolj máskor!
2018. máj. 16. 03:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges külön könyvet venni B2re, talán majd a C1re a gyakorlót.


Én B2re úgy készültem fel, hogy átnéztem a tankönyveimet, és meglestem pár online nyelvvizsga feladatsort. Elsőre sikerült a vizsga.

2018. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!