Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan tovább?

Mit tegyek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Idén végeztem az első évet az egyetemen (mérnöki info), de nem tudom hogyan tovább. Tanulási szempontból nem sikerült úgy ez az év ahogy az elején terveztem, nem tanultam eleget és a programozás sem érdekel különösebben, csak a pénz ami benne van. Azon gondolkodok, hogy ott hagyjam az egyetemet és azt csináljam amit igazán szeretnék. Az fog vissza ebben, hogy nagyon szerettem az egyetem hangulatát. A másik, hogy ahova mennék nagy a konkurencia, 1 helyre kB 5 ember felvételizik. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálnátok megtanulni programozni vagy más hivatást választanátok amiben kevesebb pénz van, de közelebb áll hozzád?
2019. aug. 16. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván azt kell választani, amit az ember örömmel tanul és ami által olyan munkája lesz, ami örömet jelent és kiteljesedhet benne, még ha kevesebb is a jövedelme. A pénz nem minden.
2019. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!