Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerűlt az érettségi?...

Hogy sikerűlt az érettségi? Mennyit készűltetek rá? Mi volt a legnehezebb? Hova mentek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj és miből emelteztetek? Arra mennyit időt fektettetek
2019. júl. 5. 10:25
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Jól sikerült összességében.A matek volt nehezebb, a többi olyan volt mint a korábbi években. A matekra készültem a legtöbbet, külön tanár meg minden ja és faktos is voltam belőle , de végül középszinten mentem belőle és meglett az 5-ös szerencsére.Angolból emelteztem de még tavaly , jól sikerült az is. Angolra is sokat készültem (külön tanár+suli). Nemzetközi gazdra és gazd menedzsmentre jelentkeztem
2019. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
31%

Jol sikerult, 4 es lett. Oszinten szolva nem keszultem ra csak figyeltem az orakon.

Nekem a matek volt a legnehezebb.

Okjre fogok menni tovabbtanulni masra nem.

2019. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
sikerül, készül: rövid ü. Minden -ul,-ül képzős ige! Általános iskola 3. osztály. Ha már így az érettségiről érdeklődsz!
2019. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Jól sikerült. Szinte semmit nem tanultam rá. Nem tanulok tovább sehova, már most főállásban dolgozom otthonról az Appen-nél.
2019. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
30%
Nem tudom miert lettel lepontozva, azert mert nem akarok diplomat? Vagy azert mert 0 erofeszitessel irtam jobbat mint mas ejjel-nappali tanulassal?😆
2019. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Le kell szarni a lepontozókat. Semmi relevanciája nincs, hogy ki hány %-ban ad hasznos válaszokat ezen az oldalon. Ha valaki irigy lepontoz. Ha valakinek nem tetszik a válaszod, akkor lepontoz, holott lehet hogy épp segítettél a kérdezőnek vagy a valóságnak megfelelő választ adtál.


Ezért is röhej ez az egész gyakorikerdések oldal, és marad is az. Normális fórumokon nincs pontozási lehetőség.

2019. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly érettségiztem, minden 5 lett, jogra jelentkeztem most. Németből és angolból emelteztem 😊
2019. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!